BİLGİLER

Baskı Öncesi

Alanında uzman ekibimiz gelen çalışmaları titizlikle inceler.

EIZO monitörlerde renk kontrolü ve baskı öncesinde gerekli bütün kontroller en ufak detayına kadar yapılır. Renk uzmanımız tarafından baskıya uygunluğu denetlenen resimlerin renk uzayları, piksel boyutları, görüntü çözünürlüğü, resim netleştirme, kontrastlığını ayarlama, ten rengi, doku, renk düzeltmeleri ve rötuşları...

Devamını Oku

Baskı

Matbaamız sürekli güncellenen baskı donanım ve yazılımdaki son gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Matbaamızın ana üretim tesisleri en yüksek kalitede baskı yapan Komori, Mitsubishi ve Roland baskı makineleriyle donatılmıştır. Ofset baskı makinalarında CIP4 renk teknolojisi kullanılmaktadır. Böylece kalıba pozlanan değerler baskı makinasına otomatik olarak yansıtılır.

MAKİNA PARKURU

• 70x100 5 Ren...

Devamını Oku

Baskı Sonrası

Zamanınızın ve işlerinizin ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Buna dayanarak, kalite ve zamanında teslimden ödün vermeden işlerinizi yerine getirmekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Baskı sonrasında katlama, otomatik harman, otomatik tel dikiş, iplik dikiş, kapak takma, özel kesim, yapıştırma ve her tür baskı sonrası özel efekt uygulamalarıyla donatılmış cilt atölyemiz, uzman kadrosuyla baskılarımıza değer katmaktadır.

<...

Devamını Oku

Dijital Baskı

Basılı işlerde baskı adedini belirlemek çok önemli - bunu yapmak için göz önünde bulundurmanız gereken toplam maliyetleri nasıl hesaplayacağınızı, "gerçek ihtiyaçlarınızı nasıl belirleyeceğinizi biliyor musunuz?"

En az 1000 adet bastırmak lazım!

Baskı siparişi verirken düşülen en büyük tuzaklardan biri, doğru adetlerde sipariş verememek. Az adetlerde ve sık aralıklarla sipariş ve...

Devamını Oku

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.